Hizmetler

Powershape 2

Faydaları

N

Cerrahi olmayan, anestezi gerektirmeyen bir uygulamadır.

N

Uygulandığı bölgede kan dolaşımını hızlandırdığından vücuttan ödem atımı için ve selülit tedavisinde tercih edilir.

N

PowerShape, radyo frekans ve lazer sistemi sayesinde cilt altında yüksek termal sıcaklık sağlayarak, kolajen depolamayı kolaylaştırır , elastikiyet kaybını önleyerek cilt altında oluşmuş yağ katmanlarını gözle görülür şekilde azaltır.

N

Parçalanan yağ lenf sistemiyle vücuttan atılır.

N

Ağrısız ve acısız bir yöntemdir.

N

Yüz için özel başlığı bulunan PowerShape, cilt altındaki kolajeni tetikleyerek cildi onarır, yeniler ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Yüz ovalinin toparlanmasını ve belirginleşmesini sağlayan işlem, yüzde lifting etkisi yapar.

N

İnce çizgi ve kırışıklıkların azalmasındaki etkileri kanıtlanan cihaz, boyun ve gıdı bölgesinde toparlama ve sıkılaşma için de kullanılır.

Power Shape, Radyo Frekans,  Düşük Seviye Lazer ve Vakumla Emiş Gücü teknolojisini kullanarak  Cilt Yenilenmesi, Selülit Tedavisi ve Vücut şekillendirmede kullanılan FDA onaylı bir cihazdır.

Radyofrekans:

Derin termal tabaka içerisine termal enerjiyi iletir ve fizyolojik süreçlere dönüştürmek için elektromanyetik dalga uygulaması içerir. Çeşitli bipolar ve multipolar RF teknolojileriyle selülit, kolajen yenilenmesi şekillendirmede etkili tedavi sonuçları sunar.

Vakum:

Kan dolaşımını hızlandırır ve verimli enerji iletimini optimize etmek için cildi dengeler. Masaj etkisi lenf drenajı kolaylaştırır ve vücudu daha pürüzsüz bir şekilde yeniden şekillendirir.

Düşük Seviyeli Lazer:

Işığın özel dalga boyu (660 nm ), yağın kolay atılabilmesi için yağı sıvılaştırır ve yağ hücrelerinin boyutunu önemli miktarda küçültür.

Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Kol, karın , bacak, basen ,kalça, sırt ,yüz , boyun

Muayenehane

Moment Beştepe Plaza, Beştepe Mahallesi 32. Cadde No:1 Yenimahalle/Ankara

Pazartesi – Cuma : 09.00 – 17.00

Cumartesi : 09.00 – 15.00

0541 514 2122
0312 514 2122