Son Yazılar

Ankara Lazer Epilasyon

Ankara’da birçok güzellik merkezi lazer epilasyon hizmeti vermektedir. Lazer epilasyon işlemi veya buz lazer işlemi üzerine söylenen birçok yanlış bilgi ile işlem gören hastaların kafaları oldukça karıştırılmakta. Lazer işlemi satış politikaları doğrultusunda müşteri memnuniyeti sağlanmadığı veya sonuç alınamadığı takdirde müşteride devamlılık sağlanabilmesi için yanlış bilgiler ve yönlendirmeler yapılmaktadır.

Ankara, Lazer Epilasyon Cihazının & Güzellik Merkezinin Önemi:

Ankara’da lazer epilasyon işleminde kullanılan cihazlar genellikle ya diode ya da ipl lazer cihazlarıdır. Buz lazer denilen özellik diode başlıkta da ipl cihazlarda da kullanılır. Hastaya uygulama yapılırken başlığın vücuda temas ettiği nokta buzlanarak acısız bir işlem gerçekleştirilmesi sağlanır. Kılların veya tüylerin dökülmesinde ekstra bir etki sağlamaz. Belli markaların kılları dökmede veya sonuç almada işe yaradığı söylenir fakat bu hatalı bir söylemdir. Cihazların markasından daha ziyade belli standartlara uygun olarak üretimi gerçekleştirilmiş sağlık bakanlığından onaylı cihazlar olmaları daha ciddi bir önem taşımaktadır. Cihazların marka ve modelleri tabi ki önem taşımaktadır. Cihazların lazer uygulamalardaki kuvvetleri ve kabiliyetleri marka/model olarak değişiklik göstermektedir. Fakat cihazların kişiler üzerinde sonuç alınamamasının en büyük sebebi cihazların bakımsız ve eski başlıklara sahip olmasından kaynaklanır. Burada bahsedilen bakım servis tarafından gerçekleştirilen bakımdır. Müşterinin, işlem yapılan cihazın durumunu anlaması çok zordur. Bu sebeple tavsiyelere göre güzellik salonunu/merkezini tercih eder. Tavsiyeler kişiseldir. Lazer epilasyon işlemi vücudun yapısına göre değişiklik gösteren bir hizmettir. Lütfen garantili hizmet veren, işin ehli klinik ve merkezlerden hizmet tercihinizi yapınız. Kurumsal ve işini profesyonel yapan işletmeler kişinin durumunu özel olarak ele alır ve kişiye göre sonuç odaklı lazer epilasyon işlemini gerçekleştirir. Yanlış bir uygulamanın sonucu olarak: gereksiz uzun süren seanslar ile hem maddi hem manevi olarak, daha da önemlisi sağlık olarak zararlar görebilirsiniz.

Kişiye özel kısa sürede sonuç odaklı profesyonel bir garantili lazer epilasyon hizmeti için bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir.