SDM Kalibra Diyeti

Kalibra Diyeti; özel olarak hazırlanmış Kalibra yiyecek ve içeceklerini kullanarak diyetisyen kontrolünde uygulayacağınız Düşük Kalorili Ketojenik Diyet ile hızlı ve sağlıklı kilo kaybı sağlar. Açlık yaşamadan, kasları koruyarak, bölgesel incelme sağlar. Hiçbir Kalibra ürünü tek başına zayıflatıcı değildir.

SDM Kalibra Diyeti , özel olarak hazırlanmış Kalibra yiyecek ve içecekleriyle uygulanan bir ketojenik diyet türüdür. “Düşük Kalorili Ketojenik Diyet” olarak literatürde geçer. Bu diyette;

  • Açlık hissi yaşamazsınız,
  • Kas kütlenizi korursunuz,
  • Bölgesel incelme sağlarsınız.

Hızlı ve sağlıklı kilo vermek için hemen başlayın!

Düşük Kalorili Ketojenik Diyet

Düşük Kalorili Ketojenik Diyet, günlük enerjiyi depolanmış fazla yağları yakarak elde eder. Bu diyet, özel olarak hesaplanmış ürünlerle yapılır. Ve hatta kilo kaybının neredeyse tamamı vücutta bölgesel olarak depolanmış yağlardan olur. Diyetteki enerji kaynağı vücutta depolanmış yağlardır. Klasik düşük kalorili besinler tercih edilerek uygulanan dengesiz diyetlerin aksine, Düşük Kalorili Ketojenik Diyet özellikle dirençli kilolarda ve bölgesel yağlanma gibi durumlarda hızlı, etkili ve güvenli bir çözüm sağlar.

Düşük Kalorili Ketojenik Diyet, günlük enerjiyi depolanmış fazla yağları yakarak elde eder. Bu diyet, özel olarak hesaplanmış ürünlerle yapılır. Ve hatta kilo kaybının neredeyse tamamı vücutta bölgesel olarak depolanmış yağlardan olur. Diyetteki enerji kaynağı vücutta depolanmış yağlardır.

Düşük Kalorili Ketojenik Diyet, özellikle dirençli kilolarda ve bölgesel yağlanma gibi durumlarda hızlı, etkili ve güvenli bir çözüm sunar. Bu diyette vücut, depolanmış yağları enerji kaynağı olarak kullanarak kilo vermeye başlar. Düşük Kalorili Ketojenik Diyet, uzman kontrolü ile yapılması önerilen bir diyet türüdür ve doğru uygulandığında maksimum fayda sağlar. Ankara diyetisyen Müge Özturna ile iletişime geçerek bu diyeti uygulamak için Kalibra ketojenik diyet gıdalarını kullanabilirsiniz.